Özel Hava Ambulans Hizmetlerimiz

Airline Sağlık Hizmetleri, izmir özel ambulans hasta transferleri için, en son teknoloji ürünü ve eksiksiz tıbbi ekipmanlar ile donatılmış avrupa standartlarında uçuş filosu ile hizmet vermektedir. Uçuş personeli ve acil sağlık ekibi, gerekli eğitimlerini üstün başarı ile tamamlamış, Sağlık Bakanlığı hava ambulansları çalışma izin belgeli, seçkin uzman doktor, hemşire ve sağlık teknikerlerinden oluşmaktadır. Uçak ambulans ve ambulans helikopterleri;

  • Organ nakli transferinin çok hızlı olması gerektiği durumlarda,
  • Hasta tedavisi için tam donanımlı hastanenin bulunmadığı şehirlerde başka şehir hastanelerine naklinin çok hızlı sağlanması lüzumunda,
  • Hastaların uzun seyahatlere tahammül edemeyecek kadar rahatsız olmaları halinde,
  • Hayati tehlike arz eden durumlarda, yoğun şehir trafiğinde vakit kaybetmemek amacıyla,
  • Ülkedeki tam teşekküllü hastanelerin yetersiz kaldığı, yurt dışına sevk edilmesi gerektiğinde,
  • Hastasının acil durumuna duyarlı ve rahat ulaşımını düşünenlere, 

Airline Sağlık Hizmetleri, acil durumlarda acil tıbbi müdahale yetkinliğine sahip tam kapasitesi ile günün her anında, 7/24 arayabileceğiniz kesintisiz, nitelikli özel hava ambulans hizmetleri sunmaktadır.

Ulaştırma Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı Ambulans Yönetmeliği ve Dünya Sağlık Örgütü protokollerine göre donatılmış tam teçhizatlı (kırmızı şeritli) özel hava ambulansları en sert hava koşullarında bile güvenli bir şekilde hastayı gideceği noktaya iletmektedir.

Hava Ambulansı Gerektiren Haller

Organ Nakli; Hayat kurtarma söz konusu olan şehirler veya ülkeler arası transferlerde en çok tercih edilen transfer hizmetlerimizdir. Hızlı ve güvenli bir şekilde organların ulaştırılmasında çok büyük önem arz etmektedir.

Olumsuz Hava Şartları; Özellikle kış aylarında yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle yolların kapanması, ulaşımın mümkün olamaması hallerinde acil hastaların hastaneye sevklerinde, dağlık bölgelerde mahsur kalmış kişilerin güvenli bir noktaya transferlerinde en etkin ulaşım yöntemi hava ambulans helikopterleri ve hava ambulans uçaklarıdır.

Doğal Afet, Olağan Dışı Durumlar; Deprem, yangın, sel, çığ gibi ön görülemeyen tabiat olaylarının cereyan ettiği afet bölgelerinde, afetzedelerin ve müşkül duruma düşmüş kişilerin en yakın sağlık merkezine veya afet bölgesinden uzak emniyetli bir bölgeye ulaştırılmasında hava ambulans araçları en hızlı ve seri çözüm noktasıdır.

Zaman Tasarrufu; Acil ambulans durumu gerektiren tüm hallerde büyük avantaj sağlayan özel izmir ambulans hizmetleri hava ambulans araçları, kara araçlarıyla trafikte kaybedilecek bir dakikanın bile önemli olduğu hasta hayatının kurtarılması söz konusu olduğunda zorunlu ve en etkili çözümdür.


ADRES

Mansuroğlu Mahallesi 273/1 Sokak No:8/A
Bayraklı / İZMİR

TELEFON

0232 483 0 112

Bizi Tercih Edenler